Lotus Home
Рушник Lotus Home Готель Premium - Microcotton White 50*90 550 г/м²
Розмір: 50*90 смСклад: 100% бавовна, махраЩільність: 550 г/м²Рекомендації щодо догляду: - прання при..
556 грн 654 грн Без ПДВ: 556 грн
Рушник Lotus Home Готель Premium - Microcotton White 70*140 550 г/м²
Розмір: 70*140 смСклад: 100% бавовна, махраЩільність: 550 г/м² Рекомендації щодо догляду: - прання п..
1197 грн 1414 грн Без ПДВ: 1197 грн
Рушник Lotus Home Готель Premium - Microcotton White 90*150 550 г/м²
Розмір: 90*150 смСклад: 100% бавовна, махраЩільність: 550 г/м² Рекомендації щодо догляду: - прання п..
1667 грн 1961 грн Без ПДВ: 1667 грн
Рушник Lotus Готель - Бірюзовий 30*30
Розмір: 30*30 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 420 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання при 40°..
41 грн 51 грн Без ПДВ: 41 грн
Рушник Lotus Готель - Бежевий 40*70
Розмір: 40*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 420 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання при 30°..
125 грн 156 грн Без ПДВ: 125 грн
Рушник Lotus Готель - Оливковий 50*90
Розмір: 50*90 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 420 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання при 40°C..
139 грн 174 грн Без ПДВ: 139 грн
Рушник Lotus Готель - Персиковий 40*70
Розмір: 40*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 420 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання при 40°C..
125 грн 156 грн Без ПДВ: 125 грн
Рушник Lotus Готель - Помаранчевий 30*30
Розмір: 30*30 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 420 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання при 40°C..
41 грн 51 грн Без ПДВ: 41 грн
Рушник Lotus Готель - Червоний 70*140 (20/2) 550 г/м²
Розмір: 70*140 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 550 г/м²Петля: 20/2 Рекомендації щодо догляду: - пра..
492 грн 615 грн Без ПДВ: 492 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Ruta brown коричневий 50*80
Розмір: 50*80 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 1000 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання за 40°C..
1858 грн Без ПДВ: 1858 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Ruta grey сiрий 50*80
Розмір: 50*80 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 1000 г/м2 Рекомендації щодо догляду: - прання за 40°C..
1858 грн Без ПДВ: 1858 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Білий V2 (600 г/м²) 50*70
Розмір: 50*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 600 г/м²Рекомендації щодо догляду:- прання при 30°C - ..
253 грн 337 грн Без ПДВ: 253 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Білий V2 (800 г/м²) 50*70
Розмір: 50*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 800 г/м²Рекомендації щодо догляду:- прання при 30°C - ..
332 грн 443 грн Без ПДВ: 332 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Бежевий (800 г/м²) 50*70
Розмір: 50*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 800 г/м²Рекомендації щодо догляду: - прання при 30°C -..
345 грн 461 грн Без ПДВ: 345 грн
Рушник для ніг Lotus Home - Коричневий V2 (800 г/м²) 50*70
Розмір: 50*70 смСклад: 100% бавовнаЩільність: 800 г/м²Рекомендації щодо догляду:- прання при 30°C - ..
415 грн 489 грн Без ПДВ: 415 грн















